Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi derunin bir adet bileğil birden fazla hekimin icazetı gerekir ve keyif oturmuş raporuna ister duyulur. Gebelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da yürek ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kürtaj (sağaltım fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kazıma maslahatlemi esnasında Umumi anestezi ya da Yerel anestezi uygulanır. Eş Umumi anesteziye kırmızıınacak ise muamelat öncesi 4 vakit kadar oral gururı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi anestezi ile kürtaj gestaltlır. Yalnız kişinin geçmişte yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları varsa ya da olağan mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel anestezi gestaltlabilir. Yerel anestezi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel otlar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) hat ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) gestaltsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Yerel anestezi ile 15 dakika kadar, Umumi anestezi ile 30 dakika kadar sonra şahsiyet hane zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim aracılığıyla otlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra şahsiyet Kontrolör fakatçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son sayı zamanı itibarıyla yasal başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile müteallik bu muamelat yalnızca hanım mevlit uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve marazlı ortada mahfi kalmaktadır. Gebede tehlikeli bir dert mevcut ise ve hamile kalma durumu şahsiyet derunin riziko oluşturuyor ise ya da gebelik süresince zararlı olan ama kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı otlar var ise kişiye terapotik kürtaj (sağaltım fakatçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Zanechajte komentár

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipci satin al https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al