Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıhun en balaban miktarda ilaç içerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu balaban adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği sahaı izam etmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın genel başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın bili acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen saksıarı demeında ülkesini durmadan temaşa fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı saksıvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil vüruten vakalarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında daha çok essah bir mahir olmasıyla yan yana kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında zemin edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk beyninde en çok patent saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla hayırlı maslahatlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse üstelik katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yan yana olmak üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına balaban bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese bile temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek sundurmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (yer bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı alınmıştır. Tamlık çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birşunca şirketin iştirak ve müessis kadrosunda zemin almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Havarisıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nispetle insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta yerıkların geçmesi için belirli bir çağı beklesek üstelik bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile içerisinden palas bir biçimde terapi edebilmek için bu kullanılıyor. Hassaten cinsel maslahatlev bozukluğunu da terapi buyurmak için kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış nâre karşı dirençli ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent saksıvurularının 2000 adetine benzeyenın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan uzak zaruri mekân istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birşunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü beyan fail Spektral Holding El Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına örgülabilecek en hakikat katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da balaban vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde zemin saha gayrı fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir miktarda farmasötik üstelikneşeli patentinin gerçek sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yaratıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın ana ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni sahaında çtuzakışmalarını durmadan koskocamanleterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşunca defa Türkiye Senenin Marifet Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil diyar haricinde yani kürevi anlamda da birşunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların karşıtlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile yan yana hayırlı maslahatlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birşunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda zemin saha bir altın sahası ile yan yana saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit ölçü yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a tabi esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal zir örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî teminat olarak maslahattiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olmak üzere dü sınai hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada telakkilerine zemin verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban eklenmiş ölçü sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf gereç örgüsındaki haliluklar yardımıyla koca derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt genişlik planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine reva rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada zemin saha ilimlara bakılırsa üste, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Zanechajte komentár

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipci satin al https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al