Official

“Official” kelimesi İngilizce menşeli bir lügat olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “görev” yahut “iş” anlamına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na kadar uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda el ve hükümet davranışlerinde kullanılırdı.

Midi Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet yahut kilise aracılığıyla atanmış bir görevliyi tanımlamak için kullanılmaya mirlandı. Bu görevliler, örneğin devlet daireleri yahut kiliselerde çeşitli davranışlerle sorumlu olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi daha geniş anlamlar kazandı ve resmi yahut yetkili bir konumda bulunan rastgele bir kişdobra tanımlamak için kullanılmaya mirlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi çoklukla hükümet, spor yahut iş dünyası üzere resmi bir konumda bulunan kişgelecek yahut kurumları tanımlamak için kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, lügat resmi yahut yetkili bir konumda bulunan rastgele bir kişdobra tanımlamak için kullanılmaya mirlamıştır.

Zanechajte komentár

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipci satin al https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al