Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, mualla lisans eğitimini Kıymet Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Dümen ve Teşkilat alanında İstanbul Görgülü Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde marka organizasyonu, yönetimi, önemli marka planlaması ve Türkiye’de ilk kez önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise binalanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından günümüze kadar terbiye kesimünde eş olarak biriyi markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En yüce ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden mirlayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, zanaat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası faal çkızılışmalar yürüten KALKO, biriyi ayak topu, basket karavaşübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde yer aldığı Yetişkinçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin yanı dizi Türkiye’nin en yüce özel mektep ve kurs derneği olan TÖDER’de 6 senedir yönetim kurulunda yer almaktadır.

KALKO, terbiye alanında yaptığı muvaffakiyetlı antreimlerden dolayı biriyi dernek, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Eğitim Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında terbiye alanında projeler yürütmektedir. Her sene biriyi öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Haberci Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve iptidai ile yanında öğretmenleriçin lojman yaptırıp Milli Eğitim Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Zanechajte komentár

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipci satin al https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al